menu1

Get your dropdown menu: profilki, free stuff: freetems

Kim jesteśmy?

Jesteśmy klubem językowym, miejscem, które trzyma się z dala od szkolnych restrykcji, zasad i konwenansów.

Naszym celem jest nauka osób dorosłych, którzy chcą nauczyć się swobodnie i bez barier mówić w języku obcym, czyli chcą po po prostu rozgadać się fest.

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i pozytywnej energii, którą Cię zarazimy od pierwszego spotkania.


Co robimy?
  • uczymy gadać w języku obcym,
  • przełamujemy bariery językowe raz na zawsze,
  • tworzymy miejsce spotkań dla ludzi chcących wyrażać swoje opinie, poglądy i efektywnie spędzić czas w miłej i luźnej atmosferze.


Jak to robimy?

Zajęcia w naszym klubie są w 100% nastawione na komunikację.

Przychodząc do nas na zajęcia od samego początku będziesz uczyć się mówić i będziesz rozwijać swoje umiejętności językowe od jak najbardziej praktycznej strony. Nie znajdziesz u nas podręczników, książek, czy zeszytów ćwiczeń, nie będziesz u nas wypełniać nudnych i żmudnych ćwiczeń gramatycznych.

Nie posługujemy się jednym uniwersalnym programem nauczania. Uważamy, że każdy uczy się w innym tempie, każdy ma inne potrzeby, inne zainteresowania oraz inny cel nauki. Stąd też staramy się, by zajęcia w naszym klubie były jak najbardziej zindywidualizowane oraz skrojone na miarę każdego z Was.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Cele nauki języka obcego są różne. Jedni chcą zmienić pracę, inni chcą potrafić dogadać się za granicą, a jeszcze innych szef wysyła na zajęcia, by potrafili dogadać się z klientem...

Jest jedna rzecz wspólna dla wszystkich przypadków: muszę potrafić się dogadać, bez stresu, bez strachu przed popełnieniem błędu, bez bariery, po prostu swobodnie, płynnie i z pewnością siebie.

Dlatego też przychodząc do nas na zajęcia będziesz gadać, gadać i gadać od samego początku. Nawet jeśli dopiero zaczynasz stawiać pierwsze kroki w nauce języka obcego, to i tak od pierwszych zajęć nacisk kładziemy na mówienie. Pierwsze kroki są najtrudniejsze, ale szybko zobaczysz, że strach i stres szybko miną.