menu1

Get your dropdown menu: profilki, free stuff: freetems

KIM JESTEŚMY?Jesteśmy KLUBEM JĘZYKOWYM, miejscem do którego przychodzi się z chęcią i pozytywnym nastawieniem, z dala od szkolnych restrykcji, zasad i konwenansów. 

NIE JESTEŚMY ZWYKŁĄ SZKOŁĄ JĘZYKOWĄ, lecz miejscem spotkań osób dzielących wspólne zainteresowania. Miejscem, w którym można zarówno miło spędzić czas jaki i rozwijać się pod względem językowym.


Naszym głównym celem jest PRAKTYCZNA NAUKA JĘZYKA OBCEGO, przełamywanie barier językowych oraz umożliwienie klubowiczom samorozwoju i podniesienia ich poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. Wszystko to na bazie komunikacji, dialogu i przebywania w grupie.

Nie znajdziesz u nas książek, nie znajdziesz u nas nudnych, żmudnych i zbędnych zadań gramatycznych. Kierujemy się przekonaniem, że osoba, która dobrze zna język obcy jest w stanie wyrażać swoje myśli, opinie czy poglądy, a także uczestniczyć w dyskusji.
Z tego względu nacisk kładziemy głównie i przede wszystkim na KOMUNIKACJĘ, ot co!

Dzięki temu, że grupy są kilkuosobowe (max 5 osób) każdy ma szansę aktywnie uczestniczyć w zajęciach i wynieść z nich jak najwięcej.

Jesteśmy dokładnie wszystkim tym, czego brakuje zwykłym szkołom, a czego zapewne TY poszukujesz. Dobra wiadomość: oto odnalazłeś! Teraz szybko śmigaj do zakładki „kontakt”, chwytaj za telefon i szybko dzwoń do nas!

Pamiętaj, że chęć do nauki języka obcego to już połowa sukcesu!